Personaaltreener Kärt Pärtel
Minust

Minust

Tere!

Olen personaaltreener ja toitumisnõustaja, kelle missiooniks on pakkuda nõustamist ja treeninguid, mis lähtuvad just inimesest, kellega koos tema eesmärkideni liigutakse. Usun siiralt, et just personaalne lähenemine toob tulemused, mis on jätkusuutlikud ning inimese ellu sobivad. Soovin inimesele olla toeks ja abiks ning leida see lahendus ja viis, mis sobib just tema endaga.

Lisaks olen ema ühele toredale tüdruklapsele ning pärast tema sündi on minu suur tähelepanu ka nõustamistes läinud (värsketele) lapsevanematele ja nende elustiiliküsimustele. Kasvan ja arenen koos nii emana kui inimesena – igas päevas on midagi uut!

Minu jaoks on üha olulisemaks muutunud treeningud ja toitumine läbi terve elukaare. Seetõttu soovin pöörata rohkelt tähelepanu lapsevanematele, kellel on võimalus oma lastele eeskuju pakkuda. Lapsega koos treenimine ja aktiivne liikumine pakub positiivseid kasusid nii lapsevanemale kui ka lapsele.

Samuti töötan hea meelega koos keskeast ja kõrgema vanusega inimestega, kelle treeningutes võiks olla rohkem tähelepanu lihas- ja jõutreeningutel. Hindan kõrgelt selles vanuses inimeste elukogemust ning tarkusi, mida enda ellugi kaasa võtta. Soovin, et selles vanuses inimesed mõtleksid just enda vajadustele, et seeläbi olla olemas oma perele ja lähedastele ning tagada enda iseseisvus kõrge eani.

 

Girls Gone Strong Pre- & Postnatal Coaching Certification | 09.2023 – …

Tallinna Ülikool –  mikrokraad Funktsionaalse treeningu alused | 11.2022 – 03.2023

Rahvatervise Akadeemia – toitumis- ja terviseteraapia I moodul: toitumisnõustaja väljaõpe | 01.2021 – 12.2021

EMITA Koolitus- ja nõustamiskeskus “Motiveeriv intervjueerimine: baastase” | 06. – 08.2021

FAF Eesti personaaltreeneri baaskoolitus (FAF PERSONAL TRAINER) | 11.2018 – 04.2019

Tallinna Ülikool – sotsioloogia BA ja MA | 2008 – 2014

lisaks kõrgharidusele ja teaduspõhistele täiendkoolitustele olen osalenud suurel hulgal lühematel loengutel, seminaridel, töötubades ning täiendan ennast igapäevaselt erialast (ja ka mitte-erialast) kirjandust lugedes.